KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16251011
nr 1625 1011
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Etsning, Signerad, "Lavards Anders". Bildmått: 15,7x11,7 ca, yttermått inklusive ram: 35x28
måndag 3 juni 2024
kl 18:36:39
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn